Zdrowe dania z Fit & Easy – warsztaty kulinarne

10 Lis 2015

Fit & Easy zorganizowało warsztaty kulinarne „Sezonowe smaki z Fit & Easy i Jaśkiem Kuroniem”. Tak, że wiecie już kto je prowadził. Na całe szczęście tym razem nie przygotowywaliśmy sałatek. Było o wiele grubiej. Bardzo dobrze. Były to te z warsztatów, na których można się czegoś nauczyć, na których się naprawdę gotuje, które wymagają pełnego zaangażowania. Przyrządzaliśmy zdrowe dania z wypasionych przepisów Jaśka Kuronia.

zdrowe dania

Na spotkaniu dowiedzieliśmy się kilka bardzo istotnych informacji na temat produktów Fit & Easy. W sałatach brak jest jakichkolwiek dodatków chemicznych, nie ma żadnych konserwantów. Producent wybiera starannie wyselekcjonowane i naturalne surowce, które nie są pryskane. Są jak najbardziej bezpieczne dla dzieci. Wykorzystywane produkty pochodzą od profesjonalnych, certyfikowanych dostawców. Jakimi 4 zasadami kieruje się firma Fit & Easy, dzięki którym produkty w sposób naturalny dłużej zachowują świeżość, jędrność i smak, zobaczcie koniecznie tutaj.

zdrowe dania

Jak pisałam wyżej, warsztaty były bardzo udane. Oprócz trzech sałatek, wszystkie dania były naprawdę wymagające. W każdym z nich używaliśmy oczywiście produktów Fit & Easy. To było bardzo inspirujące doświadczenie. Często nie mam pomysłu co mogę, zamiast sałatki, przygotować np. z rukoli albo do czego wykorzystać jarmuż czy roszponkę. Jasiek Kuroń stworzył naprawdę ciekawe i pyszne przepisy na zdrowe dania. Zobaczcie sami, niech te piękne potrawy natchną Was do częstszego używania w swojej kuchni różnego rodzaju sałat.

Zdrowe dania z Fit & Easy i Jaśkiem Kuroniem

zupa rybna

zupa rybna

grasica

 

grasica cielęca

polędwiczki wieprzowe

polędwiczki wieprzowe

ragout

ragout

rolada z kurczaka

rolada z kurczaka

sałatka z kurczakiem

fit & easy

sałata z awokado

sałata z awokado

sałata z selerem naciowym

sałata z selerem naciowym

Piękne zdrowe dania, prawda? 🙂

Dziękuję bardzo organizatorom za zaproszenie, Jaśkowi za super przepisy i wspólne gotowanie. Pozdrawiam także wszystkich uczestników spotkania. Było niezwykle sympatycznie. Za to też kocham blogowanie, stajemy się wielką blogerską rodziną 😉

fit & easy

fit&easy

fit&easy

fit&easy

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

* Wszystkie zdjęcia wykonała Julita Strzałkowska wrzacakuchnia.pl

** Warsztaty z Fit & Easy i Jaśkiem Kuroniem odbywały się w Smolna 8 Studio – najpiękniejszym studiu kulinarnym w Warszawie <3

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot