Piękna porcelana na Twoim stole – KONKURS

15 gru 2015

Gotowanie to moja największa pasja. Zależy mi także na tym, aby potrawy, które przygotowuję ładnie się prezentowały. Odkryłam ostatnio kolekcję polskiej porcelany MariaPaula. „Premiera” zestawu obiadowego „Romantyczna koronka” w moim domu odbyła się podczas kolacji, którą ostatnio przygotowałam dla mojej rodziny i przyjaciół. Piękna porcelana idealnie skomponowała się z innymi dodatkami i daniami na stole. Byłam bardzo zadowolona z tego jak prezentowała się podczas tego wyjątkowego spotkania.

piękna porcelana

Piękna porcelana na twoim stole

Kolekcja MariaPaula produkowana jest w Polskiej Fabryce Porcelany „Chodzież”. Pomysł stworzenia unikalnego fasonu polskiej porcelany zrodził się w Gnieźnie w Altom Design Studio, przy współpracy z projektantem Markiem Tomaszewskim udało się rozrysować całą kolekcję a następnie wytworzyć. W zestawie, który wybrałam bardzo podoba mi się to, że koronka na elementach zastawy jest bardzo delikatna. Nie widać jej z każdej perspektywy. Wygląda to bardzo ładnie i elegancko. Uważam, że dania najlepiej prezentują się na białych talerzach, a kolekcja Maria Paula właśnie na takich kolorach bazuje. Porcelana jest bardzo solidnie wykonana, nie jest krucha. To jest dla mnie bardzo ważne. Porcelanę możemy myć w zmywarkach – idealnie. Bardzo nie lubiłam tego w zestawie, który używałam do tej pory, że po kolacji dla dużej ilości osób musiałam wszystko zmywać ręcznie.

Poza tym ogromną przyjemność sprawia mi to, że korzystam z produktu w pełni polskiego. Jeśli nie mam zastrzeżeń co do jakości i oczywiście wyglądu produktów to zdecydowanie wolę wspierać „nasze” marki. A firma Altom stanęła na wysokości zadania. Super 🙂 Więcej o produktach i szczegóły jak są produkowane przeczytacie w odnośnikach w tym wpisie.

Poniżej zachęcam Was do obejrzenia dwóch filmów o MariiPauli – na jednym z nich zobaczycie jak piękna jest kolekcja, a drugi opowiada o historii powstania i produkcji fasonu MariaPaula:
https://www.youtube.com/watch?v=mcD3yW-3b3s
https://www.youtube.com/watch?v=meHNvBP9ymk

uwaga! konkurs! wygraj voucher do SKLEPU ALTOM!

do wygrania mam trzy vouchery do sklepu altom: jeden o wartości 300 pln, jeden o wartości 200 pln i jeden o wartości 100 pln. aby wygrać jeden z nich wejdź na stronę mariapaula, obejrzyj proponowaną kolekcję i napisz w komentarzu pod tym postem, który z zestawów chciałbyś/chciałabyś mieć w swoim domu i dlaczego. który podoba ci się najbardziej? może pasuje do wystroju twojej jadalni, a może wiesz jaką potrawę chciałabyś/chciałbyś na niej zaserwować?

3 najciekawsze odpowiedzi firma altom nagrodzi voucherem do sklepu altom. pierwsze miejsce wygra voucher o wartości 300 pln, drugie miejsce voucher o wartości 200 pln, trzecie miejsce voucher o wartości 100 pln.

na wasze zgłoszenia czekamy od teraz do 22 grudnia 2015 r. wyniki ogłoszę w komentarzu pod tym postem najpóźniej 24 grudnia 2015 r.

jest o co walczyć, zatem czekam na wasze zgłoszenia i życzę powodzenia! 🙂


[instagram-feed]