Jaki hotel w Kołobrzegu? – Hotel Maxymilian

Dawno nie pisałam do Was nic w zakładce „Podróże”, a od ostatniego wpisu w tej kategorii podróży było wiele. Dużo pracy i zajęcia domowe sprawiły, że najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu na opisywanie moich/ naszych rodzinnych wyjazdów. Chciałabym to zmienić i powoli będę opisywać zaległe historie i miejsca, które mieliśmy okazję zobaczyć. Hotel Maxymilian w Kołobrzegu odwiedziłam już dwa razy i tak jestem nim zauroczona, że postanowiłam coś o nim Wam napisać.

Hotel w Kołobrzegu
Jaki hotel w Kołobrzegu? – Hotel Maxymilian

Do hotelu Maxymilian jest około 700 metrów, znajduje się przy ul. Borzymowskiego 3-4. Jest to piękny budynek blisko deptaku, lasu, a za nim plaży. Ma 33 pokoje, w tym kilka apartamentów. W jednym z nich byłam ostatnio z rodziną i był idealny – mieliśmy dwie sypialnie, salon i łazienkę. Pierwszym razem byłam natomiast z przyjaciółką i miałyśmy pokój dwuosobowy – również byłyśmy bardzo zadowolone. Tak prezentuje się jego kawałek na zdjęciu.

Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Wejście do hotelu

Co można robić w hotelu?

W hotelu mieści się również niewielki, ale klimatyczny basen, jacuzzi, sauna oraz strefa SPA.
Wnętrza urządzone są gustownie, co sprawia, że jeszcze milej spędza się tam czas. W sytuacji, gdy traficie na kiepską pogodę (czego Wam oczywiście nie życzę), na pewno w hotelu nie będziecie się nudzić i z przyjemnością zostaniecie na miejscu.

Hotel Maxymilian
Basen w hotelu
Hotel Maxymilian
Basen w hotelu
Hotel Maxymilian
Jacuzzi
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian
Hotel Maxymilian

Rezerwując pokój możecie wybrać opcję ze śniadaniami, obiadami i obiadokolacją. Próbowałam śniadań i obiadokolacji. W czasie pandemii dostałyśmy obfite i niesamowicie zróżnicowane śniadanie do pokoju. Nie mam niestety zdjęcia, żeby Wam pokazać w całości, ale było między innymi takie piękne i pyszne ciastko.

Śniadanie

Podczas ostatniej wizyty śniadania i obiadokolacje były serwowane w formie szwedzkiego bufetu. Zdecydowanie mieliśmy w czym wybierać – ryby, warzywa, przystawki, dania na ciepło, desery i owoce. W hotelu można również zamówić dania z menu restauracji, ale niestety nie napiszę Wam nic na ich temat, bo byłam za krótko i nie miałam okazji ich próbować. Widziałam jednak kartę i wszystkie propozycje brzmiały zachęcająco i smakowicie.

Kiedy najlepiej wybrać się do Kołobrzegu?

Po dwóch pobytach w Kołobrzegu – pierwszy raz w maju, a drugi na początku czerwca, mogę Wam tylko doradzić, że warto to nadmorskie miasto odwiedzić w miesiącach niewakacyjnych. W maju było jeszcze dość „luźno” na ulicach, plaża pięknie pusta. Natomiast w czerwcu spacerowaliśmy już z tłumem turystów, co jest dosyć niekomfortowe. Nawet nie chcę sobie wyobrażać jak to wygląda w lipcu czy sierpniu.

Kołobrzeg
Plaża w Kołobrzegu w maju 2021
Kołobrzeg
Kołobrzeg w maju 2021

Kod rabatowy dla Was do!

Już wiecie jaki wybrać hotel w Kołobrzegu! Polecam, abyście brali się do hotelu Maxymilian w okresie 25.09.2022 – 20.12.2022, bo w tym czasie będzie obowiązywał kod zniżkowy na -25%. Przy rezerwacji wpiszcie bądź powiedzcie kod: Influencer2
Bardzo proszę i życzę miłego wypoczynku!

Kołobrzeg