Piękna porcelana na Twoim stole – KONKURS

Gotowanie to moja największa pasja. Zależy mi także na tym, aby potrawy, które przygotowuję ładnie się prezentowały. Odkryłam ostatnio kolekcję polskiej porcelany MariaPaula. „Premiera” zestawu obiadowego „Romantyczna koronka” w moim domu odbyła się podczas kolacji, którą ostatnio przygotowałam dla mojej rodziny i przyjaciół. Piękna porcelana idealnie skomponowała się z innymi dodatkami i daniami na stole. Byłam bardzo zadowolona z tego jak prezentowała się podczas tego wyjątkowego spotkania.

piękna porcelana

Piękna porcelana na twoim stole

Kolekcja MariaPaula produkowana jest w Polskiej Fabryce Porcelany „Chodzież”. Pomysł stworzenia unikalnego fasonu polskiej porcelany zrodził się w Gnieźnie w Altom Design Studio, przy współpracy z projektantem Markiem Tomaszewskim udało się rozrysować całą kolekcję a następnie wytworzyć. W zestawie, który wybrałam bardzo podoba mi się to, że koronka na elementach zastawy jest bardzo delikatna. Nie widać jej z każdej perspektywy. Wygląda to bardzo ładnie i elegancko. Uważam, że dania najlepiej prezentują się na białych talerzach, a kolekcja Maria Paula właśnie na takich kolorach bazuje. Porcelana jest bardzo solidnie wykonana, nie jest krucha. To jest dla mnie bardzo ważne. Porcelanę możemy myć w zmywarkach – idealnie. Bardzo nie lubiłam tego w zestawie, który używałam do tej pory, że po kolacji dla dużej ilości osób musiałam wszystko zmywać ręcznie.

Poza tym ogromną przyjemność sprawia mi to, że korzystam z produktu w pełni polskiego. Jeśli nie mam zastrzeżeń co do jakości i oczywiście wyglądu produktów to zdecydowanie wolę wspierać „nasze” marki. A firma Altom stanęła na wysokości zadania. Super 🙂 Więcej o produktach i szczegóły jak są produkowane przeczytacie w odnośnikach w tym wpisie.

Poniżej zachęcam Was do obejrzenia dwóch filmów o MariiPauli – na jednym z nich zobaczycie jak piękna jest kolekcja, a drugi opowiada o historii powstania i produkcji fasonu MariaPaula:
https://www.youtube.com/watch?v=mcD3yW-3b3s
https://www.youtube.com/watch?v=meHNvBP9ymk

uwaga! konkurs! wygraj voucher do SKLEPU ALTOM!

do wygrania mam trzy vouchery do sklepu altom: jeden o wartości 300 pln, jeden o wartości 200 pln i jeden o wartości 100 pln. aby wygrać jeden z nich wejdź na stronę mariapaula, obejrzyj proponowaną kolekcję i napisz w komentarzu pod tym postem, który z zestawów chciałbyś/chciałabyś mieć w swoim domu i dlaczego. który podoba ci się najbardziej? może pasuje do wystroju twojej jadalni, a może wiesz jaką potrawę chciałabyś/chciałbyś na niej zaserwować?

3 najciekawsze odpowiedzi firma altom nagrodzi voucherem do sklepu altom. pierwsze miejsce wygra voucher o wartości 300 pln, drugie miejsce voucher o wartości 200 pln, trzecie miejsce voucher o wartości 100 pln.

na wasze zgłoszenia czekamy od teraz do 22 grudnia 2015 r. wyniki ogłoszę w komentarzu pod tym postem najpóźniej 24 grudnia 2015 r.

jest o co walczyć, zatem czekam na wasze zgłoszenia i życzę powodzenia! 🙂