Zdrowe dania z Fit & Easy – warsztaty kulinarne

Fit & Easy zorganizowało warsztaty kulinarne „Sezonowe smaki z Fit & Easy i Jaśkiem Kuroniem”. Tak, że wiecie już kto je prowadził. Na całe szczęście tym razem nie przygotowywaliśmy sałatek. Było o wiele grubiej. Bardzo dobrze. Były to te z warsztatów, na których można się czegoś nauczyć, na których się naprawdę gotuje, które wymagają pełnego zaangażowania. Przyrządzaliśmy zdrowe dania z wypasionych przepisów Jaśka Kuronia.

zdrowe dania

Na spotkaniu dowiedzieliśmy się kilka bardzo istotnych informacji na temat produktów Fit & Easy. W sałatach brak jest jakichkolwiek dodatków chemicznych, nie ma żadnych konserwantów. Producent wybiera starannie wyselekcjonowane i naturalne surowce, które nie są pryskane. Są jak najbardziej bezpieczne dla dzieci. Wykorzystywane produkty pochodzą od profesjonalnych, certyfikowanych dostawców. Jakimi 4 zasadami kieruje się firma Fit & Easy, dzięki którym produkty w sposób naturalny dłużej zachowują świeżość, jędrność i smak, zobaczcie koniecznie tutaj.

zdrowe dania

Jak pisałam wyżej, warsztaty były bardzo udane. Oprócz trzech sałatek, wszystkie dania były naprawdę wymagające. W każdym z nich używaliśmy oczywiście produktów Fit & Easy. To było bardzo inspirujące doświadczenie. Często nie mam pomysłu co mogę, zamiast sałatki, przygotować np. z rukoli albo do czego wykorzystać jarmuż czy roszponkę. Jasiek Kuroń stworzył naprawdę ciekawe i pyszne przepisy na zdrowe dania. Zobaczcie sami, niech te piękne potrawy natchną Was do częstszego używania w swojej kuchni różnego rodzaju sałat.

Zdrowe dania z Fit & Easy i Jaśkiem Kuroniem

zupa rybna

zupa rybna

grasica

 

grasica cielęca

polędwiczki wieprzowe

polędwiczki wieprzowe

ragout

ragout

rolada z kurczaka

rolada z kurczaka

sałatka z kurczakiem

fit & easy

sałata z awokado

sałata z awokado

sałata z selerem naciowym

sałata z selerem naciowym

Piękne zdrowe dania, prawda? 🙂

Dziękuję bardzo organizatorom za zaproszenie, Jaśkowi za super przepisy i wspólne gotowanie. Pozdrawiam także wszystkich uczestników spotkania. Było niezwykle sympatycznie. Za to też kocham blogowanie, stajemy się wielką blogerską rodziną 😉

fit & easy

fit&easy

fit&easy

fit&easy

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

zdrowe dania

* Wszystkie zdjęcia wykonała Julita Strzałkowska wrzacakuchnia.pl

** Warsztaty z Fit & Easy i Jaśkiem Kuroniem odbywały się w Smolna 8 Studio – najpiękniejszym studiu kulinarnym w Warszawie <3