Wyjazd za granicę? – weź ze sobą Rozmówki Kulinarne

Czy zdarza Wam się czasem będąc za granicą, że macie kłopot w zamówieniu jakiegoś dania? Nie znacie słowa albo wyrażenia, które jest Wam w danym momencie potrzebne w restauracji? Ja mam kłopot przeważnie ze słowami po francusku. Planujesz wyjazd za granicę?

Serwis pizzaportal.pl przygotował dla nas Rozmówki Kulinarne – zbiór przydatnych w restauracji słów i zwrotów w 4 językach: angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Są tam także zasady Savoir Vivre, które są uznawane w danym miejscu. Uważam, że to doskonały pomysł. Rozmówki możesz wydrukować i zabrać ze sobą małą książeczkę albo pobrać na swojego smartfona. Według mnie druga opcja zdecydowanie wygrywa i fajnie, że jest takie rozwiązanie. We wrześniu lecę na weekend do Barcelony i na pewno z niej skorzystam. Wersje wydrukowane znajdziecie także w Empik School, w biurach Almatur oraz otrzymacie je wyrabiając kartę ISIC przez internet. Warto zaznaczyć, że Rozmówki Kulinarne są dla nas dostępne całkowicie bezpłatnie.

wyjazd za granicę

Wyjazd za granicę?

Rozmówki kulinarne i „wakacje z rozmówkami” – weź udział w KONKURSIE i wygraj kamerę GoPro HERO4 Silver Adeventure Edition!

Wystarczy, że zrobisz zdjęcie wakacyjne z co najmniej jedną rzeczą, której tłumaczenie znajduje się w Rozmówkach Kulinarnych. Opublikuj je na swoim Instagramie i oznacz @pizzaportal.pl oraz hasztag #RozmówkiKulinarne. Więcej o konkursie przeczytasz tutaj. Ja oczywiście wzięłam w nim udział, możesz zobaczyć moje zdjęcie na moim Instagramie. Nie zastanawiaj się długo, bo konkurs trwa już tylko do 31 sierpnia!

rozmówki kulinarne

*Post ten powstał we współpracy z pizzaportal.pl