Za chwilę Czosnek będzie miał 2 lata! – KONKURS

Jest wspaniale! 11 lutego mój blog będzie miał drugie urodziny, na profilu fb za chwilę będzie 3000 fanów, biorę udział w konkursie na Blog Roku, a wiosna jest już bliżej niż dalej.

Nastroje są zatem mega pozytywne i chcę się z Wami nimi podzielić.

Ogłaszam KONKURS

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod tym postem napisz swój pomysł na pyszny przepis, który w składnikach będzie miał m.in. czosnek i pomidory.

Przepis może być ze zdjęciem, nie jest to jednak obligatoryjne.

Konkurs trwa od teraz do 10 lutego do godziny 24:00. Wyniki ogłoszę 11 lutego, w dniu urodzin mojego bloga, także w komentarzu pod tym postem oraz na moim profilu na facebooku.

Do wygrania są trzy mega wypasione zestawy przypraw i książka kucharska od firmy Appetita, gorące sosy i dodatki TABASCO® oraz sosy Kikkoman.

Zestawy nagród są takie same, w związku z tym wygrane osoby zajmą równoległe 3 miejsca. Wybiorę te najbardziej smakowite i sprawiające, że nie będę mogła opanować cieknącej śliny z ust 😉

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie i nie mogę doczekać się Waszych przepisów.

Dziewczęce Czosnki pozdrawiają.

konkurs

Zachęcam Was także bardzo serdecznie do oddania głosu na Czosnek w Pomidorach w konkursie Blog Roku. Poza moją wielką radością, obdarujecie nią także dzieci z Fundacji Dzieci Niczyje. Jeden sms to koszt 1,23 pln brutto – całość dochodu z smsów zostanie przekazana właśnie na tę fundację.

blog roku