Konkurs rocznicowy!

Kochani 11 lutego mój blog będzie miał rok!:)
Dla mnie był to rok wspaniały. Wiele się nauczyłam, rozwinęłam swoje umięjętności kulinarne i poznałam mnóstwo cudownych ludzi związanych z gotowaniem.
1 rok to może niewiele, ale działo się w nim tyle, że według mnie to bardzo dużo:)
Mam nadzieję, że dzięki Wam tych lat będzie mnóstwo i będę mogła dzielić się z Wami moimi pomysłami na fajne i pyszne dania jak najdłużej.

W podziękowaniu za to, że jesteście ze mną ogłaszam konkurs!!!

Zasady konkursu:
1. Konkurs trwa od 20.01.2014 do 04.02.2014. Ogłoszenie wyników nastąpi 11.02.2014 w oddzielnym poście na blogu.
2. Osoba biorąca udział w konkursie musi być „lubić” fanpage CzosnekwPomidorach https://www.facebook.com/czosnekwpomidorach.blogspot?ref=hl
3. Przygotuj wyjątkowe danie na kolację Walentynkową. Zrób przygotowanej potrawie zdjęcie. Obok potrawy, na zdjęciu, powinna pojawić się karteczka z napisem „Czosnek w Pomidorach”. Fajnie by było, gdyby w składnikach dania pojawiły się jakieś produkty ze strony http://indexfood.pl/ i http://produkty.develey.pl/dystrybucja.phphttp://www.sostabasco.pl/. Najciekawsze według mnie 3 przepisy, otrzymają nagrody:

  • I miejsce – zestaw garnków Midas firmy Neoflam.

– TABASCO® Habanero (najostrzejsze z linii)

– TABASCO® Original (klasyczny sos)

– TABASCO® Garlic Pepper (delikatnie pikantny z czosnkiem)

– TABASCO® Green Jalapeño (najdelikatniejsze)

– stojak na sosy TABASCO®– sos sojowy KIKKOMAN – doskonale zastępuje sól i z powodzeniem może być stosowany do zup, gulaszy, dressingów, surówek, warzyw z patelni i wszelkiego rodzaju mięs,

– marynata Teriyaki – jest kombinacją naturalnie warzonego sosu sojowego, wina, cukru i specjalnie dobranych przypraw. Nadaje potrawom wyjątkowego smaku i aromatu, idealnie nadaje się do potraw przeznaczonych do smażenia i grillowania oraz jako sos do mięs, ryb i drobiu,

– Sos sojowy KIKKOMAN less salt – naturalnie warzony sos sojowy ze zredukowaną o 43% zawartością soli, Przeznaczenie produktu: Wspaniały, delikatny dodatek do potraw mięsnych, rybnych i warzywnych. Idealny do zup. Przeznaczony jest dla konsumentów, dla których szczególnie istotne są aspekty zdrowego żywienia i zawartość soli.

– mała miseczka na sos Kikkoman

  • Dodatkowo, najładniejsze i najbardziej apetyczne zdjęcie otrzyma nagrodę specjalną:  „zestaw produktów prosto z Włoch”:

– Oliwa niefiltrowana z Toskanii Monte Curiano

– Makarony z form z bronzu Arrighi (spaghetti, lazania i ceseracce)
– Przecier pomidorowy Valfrutta
– Pesto genovese Ponti

– Glassa Gastronomica Ponti

– Tuńczyk Callipo
– Sok z cytryn sycylijskich Limmi

4.  Zgłoszenia wysyłajcie na mój adres e-mail: akosternakaczmarek@gmail.com

Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, bo nagrody są super!