O Autorze

Czosnek w Pomidorach – Anna Kosterna-Kaczmarek

10170783_639346629479056_8976592198325398684_n

Autorką blogu Czosnek w Pomidorach jestem ja czyli Anna Kosterna-Kaczmarek. Czosnek w Pomidorach powstał z miłości do jedzenia, gotowania i z potrzeby podzielenia się moją miłością z innymi. Nie wyobrażam sobie nie gotować. Nic mnie tak nie odpręża, nie relaksuje, nie sprawia takiej przyjemności, jak gotowanie.

Jestem żoną, matką 3 dzieci, córką wspaniałych rodziców i siostrą super rodzeństwa – starszej siostry i młodszego brata. Z wykształcenia jestem psychologiem, z zawodu bankierem. Chcę być szczęśliwa, dlatego postanowiłam całkowicie zaangażować się w zdobywanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie sztuki kulinarnej.

Ten blog traktuję bardzo osobiście,dlatego nie mogłoby tutaj zabraknąć trochę szerszego wpisu o mojej rodzinie.
Wiem, że często słyszymy od innych, że rodzina jest dla nich najważniejsza i może dla niektórych to bardzo pospolite słowa i mało znaczące określenie. Dla mnie jednak naprawdę na poważnie – RODZINA jest najważniejsza w moim życiu.
Wiele osób pyta mnie jak ja to robię: mam trójkę małych dzieci i jeszcze mam czas na gotowanie, robienie zdjęć, pisanie bloga i dość częste wyjazdy? – odpowiadam:
Udaje mi się to wszystko „ogarnąć” i pogodzić ze sobą, bo otaczają mnie cudowni ludzie. Bez moich dziadków, rodziców, męża, siostry i brata, nie miałabym tego wszystkiego. Oni wszyscy wspierają mnie we wszystkich moich pomysłach, ułatwiają mi rozwijanie się i zawodowo i hobbystycznie 🙂
Nie pisałam tego nigdzie wcześniej- sądzę, że moje umiejętności i zamiłowanie do gotowania odziedziczyłam po moim tacie, który jest wspaniałym kucharzem, choć zawodowo zajmuje się czymś zupełnie innym. To On w naszym domu gotuje od dawna i gotuje doskonale. Sam wymyśla różne dania i zawsze wychodzą super. Jego dania też często są inspiracją dla moich pomysłów.
Wracając do tematu „dawania sobie ze wszystkim rady” to nawet jeśli czasem jest ciężko i jestem zmęczona- nie ma nic lepszego i działającego kojąco na duszę jak uśmiech moich wspaniałych dzieci. Spotkało mnie tak ogromne szczęście, że mam troje zdrowych „Czosneczków” 🙂 – czy potrzeba czegoś więcej?

Marzeniem moim ogromnym jest posiadanie własnej, „klimatycznej” restauracji, gdzie ja będę przygotowywać posiłki dla moich gości. Gdzie każdy będzie mógł powąchać, dotknąć i poczuć moje serce i pasję do jedzenia.

Żeby nie było tak słodko – nie myślcie sobie, że jestem spokojną Matką Polką, która „siedzi” w domu, zajmuje się dziećmi, gotuje i sprząta. Robię to wszystko, oczywista sprawa, ale spokojna to ja w ogóle nie jestem 😉 Uwielbiam się bawić, poznawać innych ludzi, słuchać innych i cały czas „prę do przodu”. Nie jestem szarą myszką siedzącą w kącie. Głośno mówię to co myślę, mam asertywność na poziomie 120% 😉 Lubię ludzi i lubię, gdy otaczają mnie ludzie, którzy też lubią innych.

Drogi czytelniku, zapraszam Cię do rozgoszczenia się u mnie. Czytaj, pisz komentarze i prywatne wiadomości. Jestem też na fb, twitterze, Snapchacie i pinterest. Stay in touch! :-*

DSC_5844This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot